top of page
backgrounf.png

Hakkımızda

Great Ads, işlerini etik, dürüst ve yasalara tam olarak uygun bir şekilde yürütür.

 

Great Ads olarak müşterilerimizle sağladığımız uyum ve etik çalışma anlayışının başarımızda kilit rol oynadığını biliyoruz ve tüm çalışmalarımızı bu felsefe üzerine konumlandırıyoruz. 

Great Ads ekibi olarak Wix üzerinde web sitesi yönetimi, SEO çalışmaları, Google Ads danışmanlığı, Meta reklam danışmanlığı, sosyal medya yönetimi, e-posta pazarlama ve prodüksiyon çalışmaları gibi farklı dijital pazarlama hizmetleri sunmaktayız. Kurulduğumuz günden bugüne dek, müşterilerimizin dijital pazarlama ihtiyaçlarına özelleştirilmiş ve etkili çözümler sunarak, başarılarına katkı sağlıyoruz.​

Uzman ekibimiz, eğitim süreçlerini tamamlamış ve sertifikalı dijital pazarlama uzmanlarından oluşmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak görmekteyiz. 

Şeffaf

Performans Odaklı

Güvenilir

Referanslarımızı Keşfedin

 
 

Benzersiz yaklaşımımızla neler başardığımızı görmek için referanslarımızı inceleyin.

Müşterilerimizin Düşünceleri

Great Ads ile çalışmak bizim için gerçek bir dönüm noktası oldu. Uzman ekibi sayesinde, hedeflerimizi ve beklentilerimizi aşan sonuçlar elde ettik. Her adımında bizimle yakından ilgilenen Great Ads ekibi, iş ortağımız olarak bize değerli katkılar sağladı. Kesinlikle tavsiye ediyoruz!

Utku Ünüvar

Tandem Hukuk Bürosu

Great Ads, dijital reklamcılıkta gerçekten fark yaratan bir ajans. İhtiyaçlarımıza özel çözümler sunarak, bizi rakiplerimizden ayrıştırdılar. Çalışma sürecinde sürekli iletişim halinde olduğumuz ekibi sayesinde, her zaman bizim yanımızda hissettik. İşbirliğimizden çok memnun kaldık.

Baser İş Güvenliği

Ali Can Serin

A life sağlık grubu olarak, Great Ads ile çalışmaya başladığımız günden beri bir çok yol aldık. Great Ads dijital ortamda atacağımız adımlarda yanımızda ve en büyük destekçimiz. Ulaşılabilirlikleri hat safada her zaman yanımızdalar ve yanımızda olmaya devam edecekler. Tüm ekibe teşekkür ediyoruz. 

A life Sağlık Grubu 

Memduh Fırat Dilek

Hemen Başlayın

Dijital Pazarlama hizmeti almak ve avantajlı fırsatlardan faydalanmak için form üzerinden bize ulaşın. 

Bize Hemen Ulaşın!

Sorularınız mı Var?

Fulya Mahallesi Yeşilçimen Sokak Polat Tower Bağımsız Bölüm 430, 34394 Şişli/İstanbul

Siz de dijital pazarlama çalışmalarınıza hız katmak ve %100 performans odaklı bir reklam ajansıyla çalışmak için bize ulaşabilirsiniz. 

Google Partner ve Wix Efsane Partner Olarak, Dijital Mecralarda Güçlü ve Güvenilir Sonuçlar Alın.

Hızlı ve Kullanıcı Dostu Tasarımlar

SEO Odaklı Çözümler

Mobil Uyumlu Sayfalar

Yüksek Dönüşüm Oranları

Uzman Danışmanlık

Etkileşim Odaklı Kampanyalar

Marka Bilinirliğinizi Artırın

Etkileşimli ve Dönüşüm Odaklı Kampanyalar

Facebook, Instagram, Linkedin Reklamları

Kişiselleştirilmiş Kampanyalar

Müşteri Sadakatini Artırın

ROI Odaklı Stratejiler

bottom of page