top of page
anasayfa background 1.webp

Şartlar ve Koşullar

Bu Şartlar ve Koşullar, Great Ads Dijital Pazarlama ve Bilişim Teknolojileri Limited Şirketi'nin (bundan sonra "Great Ads" veya "Şirket" olarak anılacaktır) web sitesinin [www.greatads.com.tr] kullanımını düzenlemektedir. Web sitemizi kullanarak, bu Şartlar ve Koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

Telif Hakkı ve Fikri Mülkiyet

Web sitemizde bulunan içerikler (metinler, grafikler, logolar, ikonlar, görüntüler, ses dosyaları, video dosyaları ve yazılım) Great Ads'a ve/veya lisans verenlerine aittir ve uluslararası telif hakkı ve fikri mülkiyet yasaları tarafından korunmaktadır.

Kullanım Koşulları

Web sitemizde sunulan içerikler sadece kişisel ve ticari olmayan kullanım içindir. İçeriklerin kopyalanması, çoğaltılması, yeniden yayınlanması, yüklenmesi, gönderilmesi, iletilmesi veya dağıtılması yasaktır.

Sorumluluk Reddi

Web sitemizde yer alan bilgiler genel bilgilendirme amacı taşır. Great Ads, bu bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği veya güvenilirliği konusunda herhangi bir taahhütte bulunmaz.

Üçüncü Taraf Bağlantılar

Web sitemiz, üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu sitelerin içeriği ve gizlilik politikaları Great Ads'ın kontrolü dışındadır ve Şirket bu sitelerdeki içerikten sorumlu değildir.

Değişiklikler

Great Ads, bu Şartlar ve Koşullarda herhangi bir zamanda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Değişiklikler web sitemizde yayınlandığında yürürlüğe girer.

Uygulanabilir Hukuk

Bu Şartlar ve Koşullar, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre yönetilir ve yorumlanır. Taraflar, Great Ads'ın merkezinin bulunduğu yerdeki mahkemelerin yargı yetkisine tabi olmayı kabul eder.

anasayfa background 1.webp

iletişim

Şartlar ve Koşullarımız hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin

0 850 803 2554

bottom of page