top of page
Ekran Resmi 2024-01-24 23.07.43.png

Great Ads Dijital Pazarlama Ajansı

 

Hakkımızda

 

Great Ads, işlerini etik, dürüst ve yasalara tam olarak uygun bir şekilde yürütür.

 

Great Ads olarak müşterilerimizle sağladığımız uyum ve etik çalışma anlayışının başarımızda kilit rol oynadığını biliyoruz ve tüm çalışmalarımızı bu felsefe üzerine konumlandırıyoruz. 

Ticari Bilgiler

Firma Ünvanı: Great Ads Dijital Pazarlama ve Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti. 

Vergi Dairesi: Üsküdar

Vergi Numarası: 4111153142

Mersis Numarası: 0411115314200001

Sicil No: 1004788

anasayfa background 1.webp

Rakamlarla Great Ads

Sektörel Deneyim

15+ Yıl

Great Ads olarak 2008 yılından bu yana dijital reklamcılık alanında hizmet sağlıyoruz. Çalışmaya başladığımız günden bugüne dek müşterilerimize kaliteli hizmet sunarak bir çok başarı elde ettik.  Great Ads yurt içi ve yurtdışında bir çok markaya hizmet vermiş, Google Ads Partner ve Wix Efsane Partner statüsünde hizmet veren, 2022 096536 no' lu Türk Patent Enstitüsünden tescilli %100 yerli bir reklam ajansıdır.  Alanında uzman sertifikasyon sürecini tamamlamış beş kişilik ekibimizle müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarına katkı sağlamaya devam ediyoruz. 

Portföyümüz

120+

Müşterilerimiz için özelleştirilmiş stratejiler oluşturarak, onların hedeflerine en uygun dijital pazarlama çözümlerini sunmaya özen gösteriyoruz. Verimli ve etkili çalışmalarımız sayesinde müşterilerimiz, işletmelerinin çevrimiçi görünürlüğünü artırmak, web sitelerinin trafik ve dönüşüm oranlarını yükseltmek gibi hedeflerine ulaşarak, başarılarını artırıyorlar.

Çalıştığımız Sektörler

10+

Kurulduğumuz günden bugüne dek farklı alanlarda reklam çalışmaları yürüttük. Çalıştığımız sektörler arasında başta Sağlık, Bilişim sektörü, Hizmet, E-ticaret, Lojistik, İnşaat, İş sağlığı ve güvenliği, Yazılım, Otomotiv ve Üretim gibi çeşitli sektörler yer almaktadır. 

Çalışma Politikalarımız

 

Dürüstlük, Saygı, Gizlilik, Uyum

 

 

Etik İlkeler

Great Ads çalışanları için etik gereksinimleri belirler. Çalışanlarımızın her biri temel değerlerimiz olarak atfettiğimiz dürüstlük, saygı, gizlilik ve uyum ilkelerine uygun bir şekilde çalışır.

Uyumluluk

Great Ads çalışanları ve müşteri ile bir harmoni içerisinde çalışmayı hedef edinmiştir. Bu doğrultuda yaptığımız çalışmaların tamamında uyumluluk konusu tüm organizasyonları derinlemesine entegre edilmiştir. Uyum odağının bir sonucu olarak Great Ads müşterilerine özgün ve yaratıcı çözümler üretmiştir. 

Eğitim

Great Ads çalışanları, mesleki ve müşteri davranış eğitimlerini düzenli olarak tamamlamak zorundadır. Partner olduğumuz markaların sertifikaları ile birlikte, müşteri yönetimi konusunda sunulan eğitimlerin tamamı belli periyotlarda çalışanlarımıza sunulmaktadır. 

anasayfa background 1.webp

Neden Great Ads?

 

Wix Partner

Wix' te gerekli eğitim, harcama ve sertifika aşamalarını tamamlayarak en üst seviye partner statüsü olan Efsane Partner seviyesinde hizmet veriyoruz. 

meta-business-partner-logo.png

Google Partner

Google Ads' de performans, harcama ve sertifika kriterlerini tamamlayıp, resmi Google iş ortağı olarak hizmet vermekteyiz. 

tr-TR_legend_small.png

Meta Business Partner

Meta Business Partner olarak, yönettiğimiz reklam hesaplarının doğru hedef kitlelere ulaşmasına katkı sağlıyoruz.   

Güçlü İş Ortaklıklarımız

 
Google.webp
facebook.webp
instagram.webp
Wix.webp
seranking.webp
anasayfa background 1.webp

Müşteri Geri Bildirimleri ve Başarı Hikayeleri

 
tr-TR 1000 Team Designs Milestone Certificate.png
Kobikod Teknoloji olarak keyifle çalıştığımız bir firma GreatAds. Planlı çalışıyorlar, raporlamaları ziyadesiyle başarılı. 3.5 yılı devirdik, hala çalışıyoruz, tavsiye ederim.

Elbruz Ahmet Erdoğan

#SEO, #Google Ads

Ekran Resmi 2024-01-24 23.07.43.png

Birlikte Çalışmaya Hazırız

 
 

Projeniz ne olursa olsun, ne kadar büyük ya da küçük olursa olsun, yardım etmek için buradayız. Telefon, iletişim formu veya bize bir e-posta bize ulaşın; dijital mecralarda neler yapabileceğimizi birlikte inceleyelim. 

bottom of page