top of page
Ekran Resmi 2024-01-24 23.07.43.png
anasayfa background 1.webp

Great Ads - Bütünleşik Dijital Pazarlama Çözümleri

Meta Reklamları

E Ticaret Çözümleri

E-Posta Pazarlama

E-Ticaret Çözümleri

Hakkımızda: Ekibimiz ve Yaklaşımımız

 

Hakkımızda

Great Ads olarak, dijital pazarlamada yenilikçi ve etik standartları benimseyerek müşterilerimize etkili çözümler sunuyoruz; bu sayede dürüst ve şeffaf çalışma anlayışımızla sektörde öncü bir rol üstlenmeyi hedefliyoruz.

İlkelerimiz

Dürüstlük, Saygı, Gizlilik ve Uyum:  Tüm müşterilerimizle birebir uyum içinde çalışarak özgün ve yaratıcı çözümler üretiyoruz. Eğitim süreçlerini önemsiyor ve ekibimizin mesleki ve müşteri davranış sürekli olarak gelişimini destekliyoruz. 

Ekibimiz

Alanında uzman, eğitim süreçlerini tamamlamış ve sertifikalı dijital pazarlama uzmanlarından oluşan ekibimiz, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak görür ve hizmetlerimizde mükemmeliyeti hedefler.

Deneyim

15 yıldan fazla sektörel deneyime sahip olan Great Ads, yurt içi ve yurtdışında birçok markaya başarıyla hizmet vermiş ve sayısız başarı hikayesine imza atmıştır.

anasayfa background 1.webp

Dijital Pazarlama Süreçlerimiz

 
1
2
3
Analiz

Sektörünüze ve işletmenize özel gerçekleştireceğimiz analiz çalışmaları ile dijital pazarlama yol haritanızı belirleyin. 

Uygulama

Belirlediğimiz stratejilere uygun olarak reklam yönetiminizi gerçekleştirir, hedeflerinize ulaşmanızı sağlarız.   

Raporlama

Aylık olarak dönüşüm takip raporları ve değerlendirme görüşmeleri ile performans analizi gerçekleştirir, iyileştirme çalışmalarınız uygularız.  

Güçlü İş Ortaklıklarımız

 
Google.webp
facebook.webp
instagram.webp
Wix.webp
seranking.webp

Fiyatlarımız

1

Web Sitesi Fiyatları

Google Ads reklam yönetimi için her sektöre ve müşteriye özel hazırladığımız paketler bir çok özelliği içerisinde barındırmaktadır.   

2

Google Ads reklam yönetimi için her sektöre ve müşteriye özel hazırladığımız paketler bir çok özelliği içerisinde barındırmaktadır.   

3

Meta reklam yönetimi için her sektöre ve müşteriye özel hazırladığımız paketler bir çok özelliği içerisinde barındırmaktadır.   

anasayfa background 1.webp

Müşteri Geri Bildirimleri ve Başarı Hikayeleri

 
tr-TR 1000 Team Designs Milestone Certificate.png
Kobikod Teknoloji olarak keyifle çalıştığımız bir firma GreatAds. Planlı çalışıyorlar, raporlamaları ziyadesiyle başarılı. 3.5 yılı devirdik, hala çalışıyoruz, tavsiye ederim.

Elbruz Ahmet Erdoğan

#SEO, #Google Ads

Instagram'da Bizi Takip Edin

 
Ekran Resmi 2024-01-24 23.07.43.png

Birlikte Çalışmaya Hazırız

 
 

Projeniz ne olursa olsun, ne kadar büyük ya da küçük olursa olsun, yardım etmek için buradayız. Telefon, iletişim formu veya bize bir e-posta bize ulaşın; dijital mecralarda neler yapabileceğimizi birlikte inceleyelim. 

bottom of page